خانه / ثبت شرکت / ثبت شرکت در انگلستان
ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان

ثبت شرکت در انگلستان با مسئولیت محدود یک شرکت مستقل قانونی است. این شرکت در اداره ثبت شرکت های انگلستان (companies house) ثبت می شود و دارای مسئولیت محدود می باشد.
مسئولیت محدود این شرکت ها برای مشتری ها و فروشندگانی که از محصولات کمپانی شما استفاده می کنند اعتبار واعتماد به ارمغان می آورد زیرا جزییات شرکت شما در پایگاه اطلاعاتی اداره ثبت شرکت های انگلستان (companies house) ذخیره می شود و در دسترس عموم مردم قرار می گیرد.
بعد از اتمام مراحل گوناگون و ثبت شرکت اداره ثبت شرکت های انگلستان اسم شرکت شما را وارد لیست شرکت هایی که ثبت شده است کرده و از آن محافظت می کند و به هیچ کس غیر از شما اجازه نمی دهد تحت نام شرکت شما تجارت کرده و به فعالیت اقتصادی بپردازد.

شرایط ثبت شرکت در انگلستان

 • این شرکت حداقل باید یک مدیر داشته باشد. سن مدیران شرکت نباید کمتر از 16 سال باشد.
 • شرکت باید دارای یک آدرس ثبت شده برای محل دفتر کار قانونی شرکت باشد. مثلاً اگر این شرکت در انگلستان و یا ولز ثبت شده باشد آدرس دفتر باید در انگلستان و یا ولز باشد.
 • نام شرکت نباید شبیه نام هیچ یک از شرکت های ثبت شده دیگر باشد.
 • شرکت با مسئولیت محدود باید در زمان ثبت حداقل یک سهم ارایه دهد.
 • مدیران، کارمندان و سهامداران یک شرکت نباید الزاماً در انگلستان و یا کلاً محل ثبت شرکت باشند و هر کس می تواند به صورت مجازی یک شرکت با مسئولیت محدود در بریتانیا داشته باشد و آن را اداره کند.
 • چرا ثبت شرکت در انگلستان

  کشور انگلستان یکی از معتبرترین کشورهای دنیا از نظر تجارت بین المللی و دارای برترین سیستم های مالی و بانکی میباشد، ثبت شرکت در انگلستان بسیار آسان و سریع میباشد.

  شرکت ما میتوانید شمارا در این راه حمایت کند،سرویس های متنوع ما شمارا غافلگیر میکند! بدون سفر به انگلستان شرکت شما را ثبت میکنیم و در صورت نیاز برای شما دفتر مجازی با قابلیت ارسال و دریافت نامه و فکس، منشی و پاسخگویی به تماس های شرکت شما تهیه مینماییم.

  از دیگر خدمات ما میتوان به افتتاح حساب بانکی ( در شرایط خاص ) و تهیه خط تلفن با امکان تماس و پاسخگویی بر روی موبایل شخصی شما، همین امروز اقدام نمایید.

   

   

  • برای مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر و دانستن نظر کارشناسان خبره موسسه با ما تماس بگیرید

   02126211145

   02126293418

    

    

    

   تماس با ما

  • میتوانید مطالب ما را از کانال تلگرام دنبال کنید
   ادرس ما در تلگرام  :okfghjkl

   

Rating: 5.0/5. From 3 votes.
Please wait...

درباره‌ی mastereditor

همچنین ببینید

ثبت شرکت در آمریکا

ثبت شرکت در آمریکا

پرطرفدارترین نهاد شرکتی برای افراد غیر مقیم در آمریکا، شرکت دارای تعهدات محدود (LLC) می …