خانه / اقامت اروپا / روشهای اخذ اقامت اروپا
اقامت اروپا از طریق ثبت شرکت

روشهای اخذ اقامت اروپا

روشهای اخذ اقامت اروپا

تجربه ۱۴ساله  موسسه حقوقی افتاب اران مهر در امور مهاجرت در ایجاب می کند که به افرادی که دارای تحصیلات عالیه، شرایط زندگی و کسب و کار مناسب و روابط خانوادگی مستحکم در ایران هستند توصیه کنیم که بدنبال روش های غیرقانونی مهاجرت و اقامت در کشورهای اروپایی نباشند چرا که این روش ها بر زندگی خود و عزیزانشان اثرات منفی فراوانی دارد در حالی که این دسته افراد با طی مراحل قانونی اخذ اقامت کشورهای اروپایی قادر هستند بدون هیچ مشکلی بین کشورهای اروپایی و ایران در رفت وآمد باشند.
مهاجرت قانونی به اروپا به چند روش زیر امکان پذیر است:
– ثبت شرکت و راه اندازی کسب و کار
آن دسته از افرادی که مایل هستند در اروپا کسب و کار خود را توسعه دهند در اکثر کشورهای اروپایی امکان اقامت ومهاجرت از طریق ثبت شرکت وجود دارد. افرادی که مایل به استفاده از این روش هستند میبایست شرایط اقتصادی و مالیاتی کشور مورد نظر را به خوبی بررسی کرده، نیت واقعی راه اندازی کسب و کار و نیز بیزنس پلن یا برنامه تجاری مشخصی برای کسب و کار خود داشته باشند.
– سرمایه گذاری یا خرید ملک
در این روش با سرمایه گذاری در ملک ، مستغلات و صنعت ساختمان و یا خرید اوراق قرضه دولتی امکان اقامت و مهاجرت وجود دارد. لازم بذکر است در این روش کشورهای مختلف دارای محدودیت هایی متناسب با شرایط اقتصادی شان هستند.

– استفاده از قانون تمکن مالی
در این روش برای خانواده هایی که مطابق اسناد و مدارک معتبر، درآمد ماهیانه ای معادل دو برابر متوسط درآمد مردم در اروپا دارند، امکان اخذ اقامت برخی از کشورهای اروپایی وجود دارد.

– مهاجرت از طریق کاری
در این روش برای افرادی که مهارت های حرفه ای بالا، تحصیلات مرتبط، سابقه کاری قوی و همچنین آشنایی با زبان کشور مورد نظرشان را دارند با ارائه اسناد دال برتوانایی حرفه ای شان امکان مهاجرت به اروپا وجود دارد.

 • جهت مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر و دانستن نظر کارشناسان خبره موسسه حقوقی افتاب اران مهر با ما تماس بگیرید

  ۰۲۱۲۶۲۱۱۱۴۵

  ۰۲۱۲۶۲۹۳۴۱۸

  موسسه حقوقی افتاب اران مهر

   

   

  تماس با ما

 • میتوانید مطالب ما را از کانال تلگرام دنبال کنید
  ادرس ما در تلگرام  :okfghjkl

Rating: 5.0/5. From 1 vote.
Please wait...

همچنین ببینید

مجوز اقامت پیوند خانواده ایتالیا

مجوز اقامت پیوند خانواده ایتالیا

مجوز اقامت پیوند خانواده ایتالیا این سرویس مناسب شهروندان ایتالیایی است. شهروندان دارنده EU و …