اقامت رومانی از راه ثبت شرکت

اقامت رومانی, aranmehr.com

اقامت رومانی از راه ثبت شرکت

یکی از راه های اخذ اقامت اروپا ، دریافت اقامت رومانی از طریق ثبت شرکت  است .دراین روش ، ازطریق ثبت شرکت  ، امکان دریافت اقامت رومانی فراهم می شود .رومانی از نظر جغرافیایی در جنوب شرق اروپا و در حاشیه دریای سیاه واقع شده است .

اولین چیزی که در نگاه اول نظر شما را در رومانی جلب خواهد کرد خانه های با سقف شیب دار به سبک شمال ایران و همچنین پرچم های فراوان رومانی و اتحادیه اروپا در سرتاسر شهرها و روستاهاست به طوری که خیال خواهید کرد وارد جشنواره و یا یک روز ملی رومانی شده اید.
تمامی شهرهای رومانی جاذبه های توریستی و تاریخی دارند و نمیتوان گفت کدام شهر از کدام بهتر است. مردمی خونگرم و مهمان نواز که آنها را از سایر اروپایی های خشک جدا میکند.
مهاجرت به رومانی از طریق ثبت شرکت امکانپذیر است البته برای مهاجرت به رومانی راههای بسیاری وجود دارد که در واقع یکی از آنها ثبت شرکت می باشد. اگر قصد اخذ اقامت و تابعیت رومانی را دارید با ثبت شرکت در رومانی می توانید به اقامت و تابعیت رومانی دست یابید. ثبت شرکت در رومانی به صورت های مختلفی انجام می شود . همچنین ثبت شرکت در رومانی می تواند به عنوان یکی از آسان ترین راههای مهاجرت برای افرادی باشد که سایر شرایط مهاجرت را ندارند اما نکته مهمی که در مورد ثبت شرکت در رومانی وجود دارد این است که اشخاصی که قصد ثبت شرکت در رومانی را دارند باید دارای شرایطی باشند تا بتوانند برای ثبت شرکت در رومانی اقدام نمایند همچنین با ثبت شرکت در رومانی فرد متقاضی می تواند اقامت و تابعیت رومانی را اخذ نماید.

انواع ثبت شرکت :

۱: شرکت با مسئولیت محدود Srl

۲: شرکت سهامی

۳: شرکت از نوع شعب

شرکت با مسئولیت محدود:

سرمایه حدود ۲۰۰  لئو رومانی

نکته مهمی که در مورد شرکت با مسئولیت محدود وجود دارد این است که قوانین کشور رومانی اجازه تقسیم سهام و همچنین ایجاد وام برای سهامداران را نخواهد داد به همین دلیل شرکت های با مسئولیت در رومانی همانند شرکت های خصوصی در سایر کشورها عمل می کنند.

برای ثبت شرکت با مسئولیت محدوددر رومانی وجود یک مدیر الزامی می باشد

مدیر شرکت مسئولیت تمامی مسائل حقوقی شرکت را برعهده خواهد داشت.

مدارک لازم برای ثبت شرکت با مسئولیت محدود :

۱: پاسپورت فرد متقاضی

۲: شناسنامه فرد متقاضی

۴: تعیین هدف اقتصادی برای فرد متقاضی ثبت شرکت در رومانی

۵: نامه تمکن مالی فرد متقاضی ثبت شرکت در رومانی

شرکت سهامی:

اگر قصد مهاجرت به رومانی را دارید می توانید از طریق ثبت شرکت در رومانی اقدام نمایید که یکی از شرکت هایی که می توانید در رومانی به ثبت برسانید شرکت سهامی می باشد که می توانید از این طریق وارد بازار کار رومانی شوید. برای ثبت شرکتسهامی سرمایه ای در حدود ۲۵۰۰۰ یورو مورد نیاز می باشد و همچنین برای ایجاد این شرکت باید حداقل ۲ سهامدار وجود داشته باشد. نکته مهمی که در مورد شرکت سهامی وجود دارد این است که سهام این نوع شرکت قابل انتقال به اشخاص دیگر می باشد.

مدارک لازم برای ثبت شرکت سهامی:

۱: پاسپورت فرد متقاضی

۲: شناسنامه فرد متقاضی

۳: انتخاب نام شرکت و ایجاد مکان برای شرکت

۴: مشخص نمودن هدف اقتصادی فرد متقاضی

۵: مشخص نمودن تعداد سهام شرکت.

نکته :میزان سهام شرکت در ابتدا ۳۰% می باشد اما پس از گذشت ۱۲ روز از ثبت شرکت افراد باید ما بقی سهام را به شرکت پرداخت نمایند.

تاسیس شرکت از نوع شعب:

اگر متقاضی ثبت شرکت در رومانی هستید و همچنین دارای شرکت در کشور دیگر می باشید می توانید با افتتاح و ایجاد یک شعب از شرکت مادر در رومانی وارد بازار کار شوید و کسب و کار خود را گسترش دهید. اما بهتر است بدانید که شرکت شعب زیر مجموعه شرکت مادر خواهد بود و تمامی موارد حقوقی شرکت تحت نظر شرکت مادر اداره می شود. اگر قصد ایجاد یک شرکت شعب در رومانی را دارید بهتر است بدانید که باید شرکت مادر را مشخص نمایید و سطح اقتصادی این شرکت باید کاملا مشخص شود و زیر نظر شرکت مادر اداره شود و فعالیت هایی که در شرکت شعب انجام می شود باید تماما تحت نظر شرکت مادر و جز حیطه کاری شرکت مادر باشد.

فرآیند ایجاد یک شرکت شعب در رومانی بدین صورت است که باید شرکت در اداره ثبت به ثبت برسد تا بتواند فعالیت خود را آغاز نماید همچنین تمامی مسائل حقوقی شرکت و همچنین فعالیت های مدیران و کارمندان تماما زیر نظر شرکت مادر اداره می شود. نکته بسیار مهمی که وجود دارد این است که اطلاعات لازم در مورد اساسنامه شرکت مادر باید در محضر وجود داشته باشد و همچنین وجود شرکت اصلی باید به اثبات برسد.

مواردی که فرد متقاضی ثبت شرکت در رومانی باید رعایت نماید:

۱: نام شرکت باید در اساسنامه شرکت قید شود.

۲: مکان شرکت باید در اساسنامه شرکت مشخص شود.

۳: تعداد سهامداران شرکت باید در اساسنامه شرکت قید شود.

۴: اعضا هیئت مدیره شرکت باید مشخص شوند.

۵: قوانین و مقررات شرکت باید در اساسنامه شرکت مشخص شود.

۶: تمامی اطلاعات مربوط به شرکت باید در اساسنامه قید شوند و در صورتی که تغییراتی در محل و آدرس شرکت ایجاد شود باید در اساسنامه شرکت قید شود.

۷: مشخصات مدیر عامل شرکت نیز باید قید شود.

۰۲۱۲۶۲۹۳۴۴۹

۰۲۱۲۶۲۹۳۴۲۱

۰۲۱۲۶۲۹۳۴۱۸

میتوانید مطالب ما را از کانال تلگرام دنبال کنید

اقامت رومانی, aranmehr.com

بازدیدها: 323


اقامت رومانی از راه ثبت شرکت
5 (100%) 6 vote[s]

نویسنده مطلب مدیر