خانه / اقامت اروپا / ویزای طلایی اسپانیا
ویزای طلایی اسپانیا

ویزای طلایی اسپانیا

ویزای طلایی اسپانیا

اسپانیا برنامه ی ویزای طلایی را در سال ۲۰۱۳ راه اندازی کرد. شما می توانید با سرمایه گذاری ۵۰۰,۰۰۰ یورو در املاک و مستغلات اسپانیا همراه خانواده تان اقامت این کشور را دریافت کنید. ویزای سرمایه گذاری اسپانیا هر دو سال تمدید می شود. بعد از ۵ سال می توانید اقامت دائم و بعد از ۱۰ سال شهروندی این کشور را دریافت کنید. برای حفظ و تمدید ویزا اقامت موقت نیازی به زندگی در اسپانیا نیست اما اگر بخواهید اقامت دائم اسپانیا را بدست آورید باید هر سال ۶ ماه را در اسپانیا بگذرانید.

بعد از ۵ سال زندگی در اسپانیا می توانید برای اقامت دائم این کشور اقدام کنید. بعد از ۱۰ سال زندگی در اسپانیا می توانید برای شهروندی درخواست دهید. اگرچه اقامت موقت (ویزای طلایی)، بدون نیاز به زندگی در کشور به راحتی تمدید می شود، اما برای دریافت اقامت دائم و شهروندی باید متقاضی و خانواده اش مقیم اسپانیا باشند. به همین دلیل بسیاری از متقاضیان، پرتغال را انتخاب می کنند زیرا چنین شرطی برای دریافت اقامت دائم ندارد.

ویژگی های ویزای طلایی اسپانیا

 • ۵۰۰,۰۰۰ یورو سرمایه گذاری
 • اقامت همه ی اعضای خانواده
 • انعطاف پذیری ، بدون نیاز به اقامت
 • اقامت دائم بعد از ۵ سال
 • شهروندی بعد از ۱۰ سال
 • امکان سفر بدون ویزا به کشورهای حوزه شنگن و اتحادیه اروپا

 

 • برای مشاوره وکسب اطلاعات بیشتر و دانستن نظر کارشناسان خبره موسسه با ما تماس بگیرید

  ۰۲۱۲۶۲۱۱۱۴۵

  ۰۲۱۲۶۲۹۳۴۱۸

   

   

   

  تماس با ما

 • میتوانید مطالب ما را از کانال تلگرام دنبال کنید
  ادرس ما در تلگرام  :okfghjkl

 

 Golden Visa اخذ اقامت اسپانیا از طریق خرید ملک اقامت اروپا برنامه ویزای طلایی اسپانیا سرمایه گذاری در اسپانیا مزایای ویزای طلایی اروپا مشاوره سرمایه گذاری،خرید ملک در اسپانیا مقایسه ویزای طلایی اسپانیا و پرتغال ویزای اروپا ویزای اسپانیا ویزای طلایی ویزای طلایی پرتغال برنامه ی ویزای طلایی اسپانیا چگونه ویزای توریستی اسپانیا بگیریم؟ اقامت اسپانیا از طریق سرمایه گذاری و اثبات تمکن مالی اقامت دائم اسپانیا مزایای سرمایه گذاری در اسپانیا اقامت اسپانیا بدون خرید ملک اقامت اسپانیا تمکن مالی اقامت اسپانیا بدون سرمایه گذاری

Rating: 4.9/5. From 7 votes.
Please wait...

همچنین ببینید

مجوز اقامت ایتالیا

مجوز اقامت ایتالیا

مجوز اقامت ایتالیا برای دریافت مجوز اقامت ایتالیا روش های متفاوتی وجود دارد یکی از …