اقامت اسلواکی از طریق خرید ملک+ تصاویر

مالکیت واحد مسکونی + اخذ اقامت اروپا ومجوز کار با تضمین تمدید تا اخذ اقامت دائم

باز هم تیم سرمایه گذاری و وکلای حرفه ای ما، طرحی نو ومنحصر بفرد را که تاکنون هیچ مشاورداخلی وخارجی جرات ارایه آن را بخود نداده و نخواهد داد، خدمت شما معرفی می نماید.

این ادعا به این دلیل عنوان می شود، چون ما با سرمایه گذاری واقعی در منطقه به نمایندگی وازطرف شما، ولی با سرمایه اولیه خودمان، به دولتهای اروپایی ثابت نمودیم که ایرانیان فقط بدنبال اخذ کارت اقامت وعدم توجه ورعایت ضوابط قانونی این کشورها نیستند، وبا این پکیج یک حرکت پویا درمفید نشان دادن شما عزیزان دراقتصاد این کشورها ارایه نموده ایم.
هر سال تمدید اقامت اروپا دراین قاره سخت ترمی شود و به لحاظ مسایل امنیتی، مهاجرت و اقتصاد، دولتهای اروپایی شرایط را تنگ تر و دشوارتر می نمایند. از طرفی متقاضیان محترم نیز بدنبال ریسک کمتر و پایگاهی امن با روشی مطمین هستند تا با آرامش سرمایه گذاری نموده، و با کمترین خسارت به اهداف خود رسیده و در رابطه با تمدید اقامت خود و خانواده شان نگرانی و اضطرابی نداشته باشند.

پس در این راستا ما نیز می بایستی در راستای احترام به قوانین ورعایت ضوابط این کشورها از یک سو، وتامین امنیت و آسایش برای متقاضیان
خود از سوی دیگر، با ارایه روش های کاملا تخصصی و مطالعه شده، یک راهکار مناسب طراحی نموده و خدمت شما ارایه نماییم، تا ازسردرگمی درآمده و با روشی مطمین و تضمین شده به اهداف خود در اروپا دست یابید.

در اینجا نتیجه چندین سال تجربه، مطالعه، سرمایه گذاری واقعی و تخصص را در قالب یک پکیج فراگیر بحضورتان تقدیم می نماییم.

در این پکیج شما سرویس های قانونی ذیل را از ما دریافت خواهید نمود:

– مالکیت یک واحد مسکونی آپارتمانی، با سند مالکیت صد در صد بنام خودتان . این آپارتمان درشهر Zvolen و در فاصله ۱۹۰ کیلومتری Bratislava (پایتخت جمهوری اسلواکی) واقع شده است، و درطی مراحل اجرایی اخذ اقامت اروپای شما آماده تحویل خواهد بود )اطلاعات کاملتر موجود است)

 – مالکیت یک شرکت اروپایی، که قابل استفاده در کلیه کشورهای اتحادیه اروپا می باشد؛ اخذ اقامت شنگن واتحادیه اروپا برای خود، همسرو فرزندان زیر ۱٨ سال، و تضمین تمدید اقامت اروپا بمدت ۵ سال، تا اخذ اقامت دایم وحتی شهروندی؛

نکته:

هزینه فرزندان و وابستگان بالای ۱٨ سال، جداگانه محاسبه و به قیمت پکیج اضافه می شود؛

– بیمه خدمات درمانی خود و خانواده تان؛

– اخذ گواهینامه رانندگی اروپا با اعتبار ۱۵ سال، و قابل استفاده در سراسر دنیا؛ افتتاح حساب بانکی در اسلواکی، با کریدت کارت شخصی و شرکتی، وخدمات الکترونیکی.

ما به سرمایه گذارانی که قصد سرمایه گذاری بزرگتردرمکانی مطمین را دارند نیز خوش آمد می گوییم، و دربهای ارتباطات و تجربیات ما به روی شما بازاست، تا حتی به مشارکت نیز فکر کنید.

مزایای اخذ اقامت اروپا :
امکان سفر بدون اخذ ویزا به کلیه کشو رهای اروپایی عضو پیمان شنگن؛ –
نبود هیچ گونه محدودیت سنی؛ – همسر و فرزندانتان نیز اقامت اتحادیه اروپا را کسب نموده واز کلیه امتیازات بهره مند می شوند؛
استفاده از کلیه بیمه های درمانی اروپا ؛ –
فراهم شدن امکان اخذ پاسپورت کشور مذکوردرعرض چند سال.

-فراهم شدن امکان افتتاح حساب در بان کهای سراسر دنیا و امکان مدیریت حساب بانک ی خود از طریق اینترنت در سراسر دنیا؛ – – خرید و یا اجاره محل سکونت در اروپا؛ – اخذ گواهینامه رانندگی اروپا با اعتبار ۱۵ سال، و قابل استفاده در سراسر دنیا؛ خرید اتومبیل؛
بهره مندی از مزایای تحصیلات رایگان در سراسر اروپا؛ – هماهنگی جهت معرفی مدارس محلی و یا بین المللی، جهت تحصیلات فرزندان شما؛ اگر مایل باشید، کلیه مراحل شرکت داری و امورمالی شرکت شما را ما انجام، و تمدید اقامت شما تضمین خواهد بود؛ اخذ ویزای آمریکا، کانادا، استرالیا، نیوزیلند و انگلستان ازسفار تهای آنها دراسلواکی؛

در این خدمات هیچگونه واسطه ای وجود ندارد و شرکت اسلواک ما بهمراه شرکای بومی و وکلای حرفه ای، کلیه امور را مستقیما به
انجام می رساند. به همین دلیل نیاز به مدارک خاصی ندارید و ما سریعترین خدمات را با بهترین قیمت ارائه میدهیم؛

میتوانید مطالب ما را از کانال تلگرام دنبال کنید

اقامت اسلواکی, aranmehr.com

بازدید: 2


اقامت اسلواکی از طریق خرید ملک+ تصاویر
5 (100%) 4 votes

نویسنده مطلب مدیر